Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje Primery

Tahle stránka je věnována mým dvěma Primerám, které jsem postupně od roku 2009 vlastnil.

 

Příspěvky

Nismo II

7. 3. 2013

Začátkem roku 2013 jsem se pustil do přestavby stávajícího vozu. Předem podotýkám, že se stále jedná o stejný vůz, ovšem tentokrát jsem se rozhodl pro razantní změny vzhledu a později snad i třeba výkonu. Ale to je zatím hudbou budoucnosti. Takže od teď pod jménem Nismo II.

 

Nismo I

2. 9. 2012

V roce 2010 jsem po havárii s předešlou Primerou P10 pořídil Primeru P11 v karosářské verzi combi a ihned jsem si vůz zamiloval. Pomalu jsem začal vůz přizpůsobovat svým představám, abych se odlišil od ostatních, ačkoliv Primer v tomto provedení je opravdu málo. A do konce roku 2012, tedy 2 a čtvrt roku jsem vůz užíval pod vlastním jménem Nismo I.

 

Claudia

2. 9. 2012

Poprvé jsem si k automobilům značky Nissan přičuchl v roce 2008, když jsem nastoupil do nového zaměstnání a jeden z kolegů vlastnil starý kombík Nissanu Bluebird. V roce 2009 jsem se natolik zamiloval, že jsem si sám podobný vůz pořídil, jednalo se o americkou verzi nesoucí název Stanza ve verzi sedan, se kterou jsem jezdil půl roku, než mi prasknul blok motoru a v té době jsem si za její náhradu pořídil Primeru P10 ve verzi sedan, která postupem času dostala jméno Claudia.